Informácie o obci
Obecné inštitúcie
Šport a kultúra
Cirkevné organizácie
Vyhľadávanie
Čitatelia
Pre zasielanie informácií
o nových článkoch na Váš e-mail sa zaregistrujte
v Personalizácii
Príhovor starostu obce


Milí spoluobčania!

Ani sme sa nenazdali a sú tu opäť Vianoce. Prichádzajú pokorne do našich domovov, prinášajú prívetivosť, láskavosť, pohodu, pokoj.

 V každej rodine sa začínajú veľké prípravy, spojené s nakupovaním a veľkým upratovaním.  Pripravujeme darčeky pre svojich blízkych, zdobíme okná a dvere svojich domovov.                               Je tu čas, keď  sa stretávajú rodiny, príbuzní, známi.                                                                          Spomíname na svojich blízkych, ktorí sú ďaleko.  Spomíname na tých, ktorí už nie sú medzi nami.  V tento sviatočný čas si uvedomujeme, že napriek dospelosti v každom z nás drieme kúsok malého dieťaťa, ktoré sa teší na darčeky. My netrpezlivo čakáme na nádherný vianočný stromček, prestretý štedrovečerný stôl, voňavú kapustnicu. Sadáme k sviatočnému stolu - rodičia, deti, vnúčatá...celá rodina.                                                                                                                                                                              Pri príležitosti vianočných sviatkov pozdravujem   všetkých chorých doma i v nemocniciach, všetkých seniorov, i tých v domovoch sociálnych služieb, pozdravujem všetkých rodákov na Slovensku i v zahraničí.                                                                                                                                                               Deťom želám veľa darčekov od Ježiška.                                                                                                         Všetkým Vám  ďakujem za spoluprácu v tomto roku v prospech našej obce.

Vážení spoluobčania, verím, že sa Vás pri sviatočnom stole zíde čo najviac. Nech blikajúce vianočné sviečky rozžiaria Vaše  príbytky  i Vaše srdcia.

Prežite vianočné sviatky v pokoji a v láske.

Christos raždajetsja!

 

Milan Örmezey, starosta obce.

 

Vydané dňa 20. 12. 2019 | 82x prečítané |
Zdieľať | Autor: BB | Rubrika: Obecný úrad | Vytisknout článek

Úradné hodiny
  Pondelok:   7:30 - 12:00
12:30 - 15:30
  Utorok:   7:30 - 12:00
12:30 - 15:30
  Streda:   7:30 - 12:00
12:30 - 16:30
  Štvrtok: nestránkový deň
  Piatok:   7:30 - 12:00
12:30 - 14:00
Separovaný zber 2020
Webová stránka obce Lekárovce
Copyright 2011
designed by Miroslav Sidor
Tento web site bol vytvorený prostrednictvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku.